NOWY ROK - NOWE REZULTATY! WARSZTAT DLA ARTYSTÓW.

☞  16.01.2024. GODZINA 11:00-12:30  ☜

Odkryj jedyny skuteczny sposób, aby pozbyć się blokad, niewspierających przekonań i schematów. Zacznij tworzyć w swojej prawdzie, w pełni Twoich najwyższych potencjałów, wychodź do świata i świetnie na tym zarabiaj!

Na tym warsztacie:

Dowiesz się, jaki jest jedyny powód tego, że 97% artystów nie osiąga swoich celów a ich kariera stoi w miejscu lub nawet się nie rozpoczyna.

? Zdobędziesz informacje, dlaczego Twoje rezultaty są niezależne od Twojego talentu, warsztatu, studiów, krytyk, wystaw ani od tego ile lat budujesz swoją artystyczną markę.

Dowiesz się, jak działa Twój umysł i jak automatycznie kontroluje on Twoje rezultaty w życiu!

? Zrozumiesz, dlaczego poprawa sposobu myślenia powinna być Twoim jedynym priorytetem, gdy poważnie myślisz o zbudowaniu kwietnącej kariery artystycznej przy jednoczesnym zachowaniu balansu pomiędzy pracą a rodziną.

?  Dowiesz się jak kreować swoją karierę artystyczną i w końcu świetnie zarabiać na swojej autentycznej sztuce i twórczości.

Wiem, że nie jesteś tu przez przypadek...

Jestem malarką, artystką, twórczynią.

Od ponad dziesięciu lat jestem też na drodze świadomego rozwoju osobistego, emocjonalnego, duchowego i finansowego. Mam za sobą setki, a może już tysiące godzin szkoleniowych.

Od 5 lat wspieram artystów i dokładnie wiem czego potrzebujesz, żeby ruszyć z miejsca.

Moim pragnieniem jest poszerzanie świadomości i nauczenie Cię, w jaki sposób przekształcić Twoje pragnienia, marzenia i aspiracje w namacalną rzeczywistość i świetnie prosperującą karierę twórczą używając niezawodnych i niezmiennych praw wszechświata.

Nowy Rok – Nowe Rezultaty?

Dołączasz?