klub

SPEŁNIENIA i obfitości

ARTYSTO, TWÓRCO!

Zastanawiasz się jak tworzyć w pełni Twoich najwyższych potencjałów i zarabiać w Twoim twórczym biznesie świetne pieniądze, w lekkości i spełnieniu?

Boisz się wychodzić ze swoją sztuką do świata i na niej zarabiać? KLUB to idealne miejsce jest dla Ciebie. Tutaj osiągniesz mistrzostwo swojego najwyższego potencjału i zaczniesz z lekkością, w spełnieniu i obfitości tworzyć i sprzedawać swoją Twórczość.

 

Czy masz tak, że za każdym razem jak siadasz do swojej twórczości ogarniają Cię:

– zwątpienie?

– poczucie braku sensu?

– lęk, że nie wyjdzie i że nic nie potrafisz?

Czy ciągle pojawiają się wymówki dlaczego lepiej nie tworzyć i już brak Ci sił, żeby cokolwiek robić?

Czy czujesz, że dopóki nie będziesz zarabiać na swojej Twórczości to nie ma sensu tworzyć?

Czujesz, że próbowałaś, próbowałeś już wszystkiego a sprzedaż nie idzie i już nie masz nadzieii, że cokolwiek sprzedasz?

Rozumiem Cię doskonale. Kiedy ponad 10 lat temu zaczynałam wychodzić do świata z moimi obrazami byłam pełna entuzjazmu i wiary. Bardzo szybko natomiast przerodziło się to we frustrację, poczucie beznadzieii, brak wiary i brak poczucia sensu.

 

Moim problemem było to, że pomimo to, że dokładnie wiedziałam co mam robić nie robiłam tego. Ciągle miałam poczucie, że coś od środka mnie blokuje i nie pozwala mi wyjść do świata.

Czułam, że mój potencjał jest zablokowany i stłamszony, poczuciem bycia niewystarczającą, ciągłym porównywaniem się do innych, lękiem i strachem przed oceną, poczuciem wstydu, braku sensu, niepewnością i nasilającym się przekonaniem, że nigdy mi się nie uda.

Ciągle tylko kupowałam nowe kursy i powiększałam swoją bibliotekę watykańską a w moich rezultatach nic się nie zmieniało.

Kilka lat temu zrozumiałam jak ogromny potencjał do wzrostu i rozwoju to był.

Dziś wiem, że aby osiągnąć rezultaty których pragnę potrzebuję stać się osobą, która te rezultaty ma. Wiedza i stratega to niespełna 5% naszych rezultatów. 95% to odpowiednie myślenie. Każdy człowiek ma swój wewnętrzny gen sukcesu, wiem, bo sięgam po niego każdego dnia i on działa bez względu na okoliczności zewnętrzne.

Teraz z miejsca mojej pełnej mocy i najwyższych potencjałów odkryłam w sercu powołanie do pomocy artystom i twórcom, którzy są w podobnej sytuacji. Chcę się tym dzielić ze światem. Przeżyłam ogromną transformację własną, mierząc się z wyzwaniami jakie stają przed byciem artystą i wiem, że mogę pomóc każdemu, kto jest tylko gotowy na transformację. 

Jeżeli zauważasz, że towarzyszy Ci brak motywacji, brak poczucia sensu tworzenia, poczucie lęku przed krytyką, poczucie bycia niewystarczająco dobrą artystką, poczucie niewykożystanego potencjału i trwa to więcej niż dwa tygodnie, nie poprawia się lub jest coraz gorzej, nie potrafisz sobie z tym poradzić to zapraszam Cię do transformacji.

Podaruj sobie drogę do sukcesu i stań się osobą, która ma rezultaty jakich pragniesz i zaczniesz osiągać spełnienie i obfitość w totalnej lekkości.

to jedyne takie miejsce na świecie

10 lat temu umarłabym, gdyby ktoś zaoferował mi taką transformację. KLUB to kwintesencja 10 lat mojego rozwoju osobistego, setek a może tysięcy godzin szkoleniowych na które wydałam prawie 300.000 zł. Licznych prób i błędów, aż w końcu znalazłam powtarzalny proces, który daje rezultaty.

Dziś wiem, że to co blokowało mnie to moje paradygmaty, programy wpisane w moją podświadomość. Nauczyłam się skutecznie przeprogramowywać swoją podświadomość i krok po kroku zbudowałam w sobie niezachwiane poczucie własnej wartości, pewność siebie, oraz głębokie poczucie misji, które nadaje sens o jakim zawsze marzyłam. Dziś w końcu żyję pełnią życia.

Wiem, że jestem kreatorką swojej rzeczywistość i odzyskałam swoją moc. Kreuję swoją rzeczywistość na własnych zasadach.

Proces przez jaki Cię przeprowadzę jest jedynym na rynku. Sama już wielokrotnie przez niego przeszłam i przeprowadziłam przez niego kilkadziesiąt osób.

Być może tak jak ja już wiele wiesz, ba nawet wiesz dokładnie, krok po kroku jak sprzedawać swoją twórczość, bo już masz za sobą kursy, mastermindy, konsultacje artystyczne, już przepracowałaś u psychologa traumy z dzieciństwa, traumy rodowe masz już poczyszczone na ustawieniach hellingerowskich, byłaś na dziesiątkach warsztatów rozwojowych i twórczych ale nadal jesteś w tym samym miejscu. Utknęłaś i nie masz już nadziei, żeby z tego się wydostać?

Co znajdziesz w klubie?

 • Nagrania, stworzone, aby przeprogramować Twoją podświadomość tak, żeby Ci służyła zamiast sabotować Twoje działania – do odsłuchiwania codziennie
 • Ćwiczeniówki do pracy z podświadomością oraz zadania poszerzające świadomość
 • Transformujące materiały do studiowania
 • Transformujące Procesy Energetyczne, pozwalające na głębokim energetycznym poziomie dostroić się do Twoich najwyższych potencjałów
 • Mastermind’owe Spotkania Live na Zoomie w trakcie, których możesz zasiąść na gorącym krzesełku i otrzymać indywidualne wsparcie
 • Zamknięta grupa na Discord – społeczność świadomych, twórczych
  kobiet i mężczyzn, którzy pragną tworzyć najwyższą wartość w pełni swoich potencjałów
 • Skrypty do kampanii sprzedażowych, rozmów sprzedażowych 

 

Gwarantuję Ci, że jeśli zrobisz krok po kroku proces zaplanowany w KLUBIE za kilka miesięcy będziesz realizować swoje największe

pragnienia

w spełnieniu i obfitości.

Zobacz poniżej opinie osób, które ze mną współpracowały.

Czy chcesz doświadczyć takiej transformacji jakiej doświadczyła Agata?

Przestałam, kręcić się w kółko i dosłownie poszybowałam, w pełnej zgodzie ze sobą, z moimi potencjałami. Serio polecam Wiktorię i jej program ponieważ prowadzi do realnej zmiany na naprawdę najgłębszych poziomach. Nie narzuca i jest ogromnym wsparciem przy każdym pytaniu, wątpliwości czy utknięciu.

ZOBACZ CO MóWią o moim warsztacie uczestniczki "The collective" u Artystki Emily Jeffords

Jak dotąd moje ulubione zajęcia w szkole letniej.
Jeszcze raz dziękuję @wiktoriaflorekart za pomoc w uzyskaniu przejrzystości i jasności w tworzeniu naszej najbardziej spełnionej ścieżki twórczej. Nie mogę się doczekać, aby zastosować w praktyce to, czego się dzisiaj nauczyłem. Najgłębszą ideą było to, że jeśli chcesz zmienić swoją sztukę, musisz zmienić swoje życie. Oznacza to, że musisz pracować nad sobą poza sztuką, aby być lepszym artystą. Dlatego powoli pracuję nad tym, żeby stać się lepszą sobą.

Amy

Wiktoria, chciałam tylko bardzo podziękować za dzisiejszą prezentację w “The Collective”. Nie potrafię opisać, jak bardzo było to pomocne. Myślałem, że mam jasny kierunek i ścieżkę, a potem uświadomiłem sobie, że tak nie jest – dałem się ciągnąć w zbyt wielu kierunkach bez jasności, która mnie uziemiała. Najbardziej frustrującym rezultatem był brak kierunku w pracy, którą musiałem wykonać. Cóż, byłaś dzisiaj w tym bardzo pomocna i jestem ci bardzo wdzięczna!

Susannah

Wiktoria bardzo dziękuję za warsztaty na platformie zbiorowej, było pięknie. Jesteś bardzo inspirującą osobą. Jeszcze raz dziękuję. Nie mogę się doczekać, aby wypróbować technikę lustra. Myślę, że podejdę do tego emocjonalnie, ale naprawdę widzę, jak może to pomóc w rozmowie z samym sobą. Było to ważne przypomnienie, abym skupiła się i włożyła swoją energię w rzeczy, które są dla mnie najważniejsze, aby to prowadziło do spełnienia. Pomocne było zapisanie moich ról, zwłaszcza że żadna z nich nie jest w tej chwili dla mnie rolą zawodową. Dobrze było też zapisać moją sytuację, że jestem świeżo po ślubie, zmieniam karierę, mieszkam za granicą… że powinnam być zadowolona z tego, jak sobie radzę!

Jaqueline

I attended your session with the Collective this week and I left feeling so grounded and at peace. Thank you!

 

Brałem udział w Twojej sesji z Kolektywem w tym tygodniu i wyszedłem, czując się uziemiony i spokojny. Dziękuję!

 

Shanae

Just left this @emilyjeffords Collective Summer Camp workshop feeling rested, inspired and with so much clarity! Thanks @wiktoriaflorekart for such a good workshop!

Właśnie wyszłam z warsztatów u @emilyjeffords w Collective Summer Camp czując się wypoczęta, zainspirowana i z taką jasnością! Dziękuję @wiktoriaflorekart za tak dobre warsztaty!

Haley

I’m in the Collective and just watched your lesson and Wow, it was so helpful!! Thank you so much for sharing your time with us!

The most helpful thing for me was defining my values. It helped me put some things into perspective. I also appreciated what you had to say about fear as l’ve been struggling with that a lot this past year and have been tying to figure out how to break out of it.

Należę do Kolektywu i właśnie obejrzałem twoją lekcję i wow, była bardzo pomocna! Dziękuję bardzo za podzielenie się z nami swoim czasem!

Najbardziej pomocne dla mnie było zdefiniowanie moich wartości. Pomogło mi to spojrzeć na pewne sprawy z właściwej perspektywy. Doceniam także to, co masz do powiedzenia na temat strachu, ponieważ w zeszłym roku bardzo się z nim zmagałem i zastanawiałem się, jak się z niego wyrwać.

Sophia

Opinie ze współpracy ze mną 1:1

Jestem po dwóch sesjach z Wiktorią i w moim odczuciu, było dokładnie tak, jak miało być. Wiktoria stwarza taką przestrzeń, że z łatwością się otwieram, przyjmuję gotowość do pracy i zmiany. Ta przestrzeń jest miękka, pełna empatii i zrozumienia. Wiktoria bardzo szybko wyciąga wnioski i "zbiera i wklada puzzle", bo samej bardzo trudno czasami poskładać swoje części. Polecam z całego serca sesje z Wiktorią, bo one realnie popychają do przodu, działają i dmuchają w skrzydła. A przy tym odbywają się w bezpiecznej i przyjemnej atmosferze.

SONIA S.

MALARKA

Bardzo bardzo dziękuję za sesję. Bardzo mnie otworzyła i dzisiejszy wieczór płynę w niej dalej. Niesamowitą wartość ma też to, że też jesteś na artystycznej scieżce i Twoje spojrzenie jest o tyle bogatsze, że to nie jest tylko ogólny rozwój, ale właśnie ten strikte artystyczny.
I ja mimo uczestnictwa w wielu kursach samorozwoju itp. często kładłam duuuużo mniejszy nacisk akurat na to, zawsze pojawiały się te "ważniejsze" tematy, a tu 2 godziny o pragnieniu serca i o malowaniu i czuję sie baaardzo energetycznie doładowana i czekam na wtorek o 11. A Twoje podejście takie z serducha to totalnie coś, czego potrzebowałam, w tym mocno uhierarchizowanym i ustrykturyzowanym świecie sztuki. [SESJA USTAWIENIA SYTEMOWE]
ANNA S.

MALARKA ABSTRAKCYJNA | IG: @anna_serdakowska

Podczas sesji z Wiktorią czułam się bardzo swobodnie; nie ulega wątpliwości, że jest to coś, co przychodzi jej bardzo naturalnie i bez wysiłku. Cała treść przekazu była niesamowicie trafna i opowiedziana w ciekawy sposób. Wiktoria jest świetną słuchaczką i kiedy prosiła mnie o feedback w jakimś obszarze, miałam wrażenie, że czymkolwiek się nie podzieliłam bardzo dobrze to rozumiała. Była między nami taka niewidzialna nić porozumienia i zrozumienia. Serdecznie polecam. Z wdzięcznością, Paulina

PAULINA T.

Wiktoria jest zaangażowana w proces, słucha uważnie, szybko zauważa i trafnie nazywa problemy, które blokują osiągnięcie spełnienia i równowagi, a sesja z nią przebiega w miłej i swobodnej atmosferze.

LENA P.

PRAWNICZKA I MALARKA

Wiktoria dała mi nadzieję. Zabrała z moich barków ciężar, który był tylko w mojej głowie. Dała mi narzędzie, z którym teraz mogę podbijać świat. Jestem szczęśliwa, że wszechświat postawił ją na mojej drodze. Wiem, że przede mną jest wiele pracy, ale teraz mogę bez wyrzutów sumienia korzystać z darów życia. Praca z Wiktorią była pełna łez. Potrzebowałam tego.

ANNA CZ.

MALARKA

Sesja Soul Performance Coaching z Wiktorią była zaskakującym i głębokim doświadczeniem. Dlaczego zaskakującym? Bo nie sądziłam, że tak szybko odkryję blokadę i dostanę narzędzia do poradzenia sobie z nią. Wiktoria doskonale wie co robi, czułam się zrozumiana i zaopiekowana, a sesję zakończyłam wzmocniona i pewniejsza swojej wartości. Wiktoria jest artystką i doskonale rozumie wyzwania, które mam przed sobą, co jest ogromną zaletą sesji z nią. Polecam takie spotkanie zarówno osobom, które stawiają pierwsze kroki w świecie sztuki jak i dojrzałym artystom, bo to świat pełen zakrętów i zdecydowanie warto korzystać z doświadczenia i talentów innych.

SONIA B.

MALARKA

Wiktoria jest niesamowicie empatyczną i uważną osobą, która całą sobą angażuje się w proces coachingowy. Ma bardzo trafne spostrzeżenia i jest jednocześnie niezwykle otwarta. Podchodzi do sesji bez schematów i reaguje na bieżąco na potrzeby osoby, z którą prowadzi sesje. Jestem bardzo zadowolona z sesji! To był świetny czas!

ROKSANA K.

MALARKA

Wiktoria jest ciepłym, życzliwym i pogodnym coachem. Słucha z uwagą i pozwala odbić się w sobie jak w lustrze aby lepiej się poznać, jednocześnie zadając trafne pytania pomocnicze i dzieląc się radami praktycznymi. Jej spokój i wspaniały uśmiech bardzo dobrze nastrajają. W trakcie zaledwie jednej sesji mam wrażenie udało się dużo odkryć i zgłębić, co bardzo cenne.

KATARZYNA CZ.

Praca z Wiktorią pozwoliła mi głębiej wniknąć w moje „problemy” i klarowniej określić intencje, które chcę realizować. Z pomocą Wiktorii określiłam cele / intencje na najbliższe miesiące, po napisaniu ich, poczułam lekkość i uwierzyłam, że ich spełnienie jest możliwe. Już tego samego i następnego dnia zaczęłam dostawać znaki od wszechświata, które mnie w tej wierze utwierdzały. Wiktoria jest życzliwa, empatyczną i konkretna - polecam !

MONIKA K.

MALARKA

Wiktoria jest świetnym coachem o niesamowitej zdolności słuchania i pokładach dobrej energii. Polecam z całego serca współpracę z Wiktorią

MICHALINA CH.

MALARKA

Wiktoria Florek jest absolutnie właściwą osobą na właściwym miejscu! Jest empatyczna i wnikliwa. Jednocześnie świetnie organizuje całą sesję. Wiktoria tworzy bardzo bezpieczną atmosferę w czasie sesji, a efekty spotkania odczuwa się tuż po jego zakończeniu. Są to pozytywne efekty!

ROKSANA K.

MALARKA

Sesja z Wiktorią bardzo pomogła mi doprecyzować cel, który mi chodził po głowie. Poprzez konkretne pytania połączyłam się z moimi marzeniami, a proces transformacji blokad i przekonań pozwolił mi uwolnić więcej motywacji, energii i odwagi. Czuję lekkość i większą pewność siebie. Dziękuję i polecam wszystkim artystom i artystkom, którzy potrzebują zmierzyć się ze swoimi wewnętrznymi blokadami.

MONIKA K.

MALARKA

Wiktoria jest uważnym i miłym coachem, który angażuje się pozytywnie w pracę ze swoimi klientami. Umie słuchać oraz dzieli się dodatkowymi uwagami i materiałami, które mogą pomóc. Sprawia, że człowiek czuje się zaopiekowany w czasie i poza sesją, a to niezwykle ważne.

KASIA CZ.

Wiktoria jest osobą niezwykle ciepłą, W jej towarzystwie czułam się bezpiecznie i bardzo komfortowo, jej obecnosc, słowa i prowadzenie pozwoliły mi wejsc w swoje pragnienia bardzo głęboko. Najpierw je zobaczyć (o dziwio wiele miałam nieuswiadomionych), potem nazwać, ze szczegółami opisać i wyobrazić. Szybko też zobaczyłam jakie mam blokady. Nie moge doczekac sie kolejnego spotkania i rozpracowania ich

ANNA S.

MALARKA

HARMONOGRAM KLUBU

na sezon ’24 / ’25

LIPIEC '24 - TWÓJ NAJWYŻSZY POTENCJAŁ

W pierwszym miesiącu w KLUB’ie odpamiętasz swój najwyższy potencjał. Ustalisz też swój wartościowy celu, który będzie urzeczywistnieniem tego potencjału.

SIERPIEŃ '24 - auto-sabotAŻ - jak zatrzymać to błędne koło?

Zgłębisz w jaki sposób funkcjonuje Twój umysł i jaki ma wpływ na Twoje rezultaty. Zidentyfikujesz najważniejsze blokady, które auto-sabotują Twoje rezultaty i zrobisz pierwszy krok w stronę swoich pragnień i rezultatów.

Wrzesień '24 - Rezultaty, których pragniesz

Nauczysz się kreować swoją rzeczywistość bez względu na okoliczności. 

PAŹDZIERNIK '24 - OBRAZ SIEBIE

W październiku stworzysz nowy obraz siebie.

Listopad '24 - LĘK I STRACH - JAK SIĘ Z NIMI ZAPRZYJAŹNIĆ?

Lęk i strach to są naturalne elementy zmiany i rozwoju. Nauczysz się jak przebijać ścianę strachu i działać w lekkości i spełnieniu.

Grudzień '24 - ENERGIA PIENIĄDZA

Zrozumiesz energię pieniędzy i dostroisz się do energii bogactwa.

STYCZEŃ '25 - WYCENA TWÓRCZOŚCI
Pokażę Ci jak wyceniać swoją sztukę, tak aby było to spójne z Twoim najwyższym potencjałem. 
LUTY '25 - fundamenty TWÓRCZEGO biznesu

Poznasz fundamenty świetnie prosperującego twórczego biznesu.

Pokażę Ci jak stworzyć biznes oparty na Twojej twórczości, tak aby dawał Ci przewidywalne dochody.
MARZEC '25 - WARTOŚCIOWI KLIENCI I KOLEKCJONERZY

W tym miesiącu poznasz Empatyczny Proces Odnalezienia Profilu Twojego Idealnego Klienta/Kolekcjonera, który z radością i wdzięcznością będzie od Ciebie kupował, bez względu na cenę. Pomogę Ci odkryć kim są Twoi idealni klienci, którzy potrzebują i pragną dokładnie tego co tworzysz. 

KWIECIEŃ '25 - magia marketingu

Odkryjesz magię empatycznego marketingu. Stworzysz czułą i empatyczną mapę Twojego klienta, dzięki czemu będziesz ich przyciągała z niezwykłą łatwością i lekkością.

MAJ '25 - empatyczna sprzedaż

Poznasz tajniki empatycznej Sprzedaży, dowiesz się jak niesamowitą daje ona wartość, dzięki czemu klient z radością, ekscytacją i wdzięcznością będzie od Ciebie kupował

PAŹDZIERNIK '24 - POLE OBFITOŚCI
Zobaczysz, jak zbudować praktykę wokół swojego życia w polu obfitości, dzięki
czemu zyskasz wolność czasu i wolność finansową oraz będziesz mogła robić to co kochasz i na tym zarabiać.
LIPIEC '25 - PRAWA WSZECHŚWIATA

Poznasz niezmienne prawa wszechświata, zrozumiesz jak one działają i jak je wykorzystywać do urzeczywistniania Twoich pragnień.

CZYM JEST KLUB?

W KLUBIE, krok po kroku zbudujesz silny i stabilny mindset, autentyczną pewność siebie oraz zaczniesz zarabiać w lekkości i spełnieniu na swojej twórczości.

To przestrzeń, gdzie Twoje marzenia rozwiną skrzydła, a kreatywność znajdzie wsparcie i totalne zrozumienie.

KLUB to wyjątkowa społeczność twórców, pełna inspiracji, wsparcia i możliwości.

Tutaj zadziewa się magia prawdziwa transformacja.

Jeśli jesteś teraz w utknięciu, czujesz, się w potrzasku, a Twoja energia życiowa gaśnie i już nie masz siły na to, żeby cokolwiek z siebie wskrzesić najwyższy czas na realne zmiany.

Jak działa KLUB?

1. Elastyczna Subskrypcja

Wybierz plan subskrypcyjny, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz anulować członkostwo w dowolnym momencie (w zależności od wybranego planu).

2. Regularne Aktualizacje

Każdego miesiąca dostajesz nowe wartościowe treści, spotkania na żywo i ciągły rozwój oraz inspiracje. Nie ma tutaj pitu, pitu – jest sam konkret i mięcho niezbędne do głębokiej transformacji, która umożliwi Ci przeobrażenie się w osobę, która skutecznie kreuje swoją rzeczywistość w spełnieniu i obfitości, tworzy i świetnie sprzedaje swoją twórczość.

3. Interaktywność

W klubie komunikacja i wymiana pomysłów między klubowiczami jest łatwa i przyjemna. Masz nieograniczone możliwości do brania udziału w dyskusjach, dzieleniu się swoimi projektami i inspirowaniu innych.

DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ DO KLUBU?

Wiem, że jeśli chcesz tworzyć i na tym świetnie zarabiać to musisz stać się osobą, która tworzy i świetnie zarabia.

Musisz realnie stać się tą osobą, a to oznacza, że musisz pożegnać starą wersję siebie,

tę wersję, która działa z pola braku, z deficytu, ze poczucia niższości

i przywitać nową wersję siebie, a raczej ją odkopać i opamiętać.

Nową wersję siebie, która działa z pola obfitości, z pragnienia i w zgodzie z prawami wszechświata, która rozumie jak działa umysł i jak go używać do kreowania życia w spełnieniu i obfitości.

Jeśli tego naprawdę pragniesz to dołączenie do klubu jest najlepszą decyzją jaką możesz podjąć.

W klubie przejdziesz przez transformacyjny proces, dzięki któremu staniesz się osobą, która żyje w pełnym spełnieniu i obfitości, tworzy w swoim najwyższym potencjale i świetnie na tym zarabia. To jest magia, która magią nie jest.

Bezcenne.

INWESTYCJA

sezon 2024 / 2025

 • Miesiąc 1 Twój najwyższy potencjał o wartości 499 zł 
 • Miesiąc 2 Auto-sabotaż – jak zatrzymać to błędne koło o wartości 499 zł 
 • Miesiąc 3 Rezultaty, których pragniesz o wartości 499 zł 
 • Miesiąc 4 Obraz siebie o wartości 999 zł 
 • Miesiąc 5 Lęk i strach – jak się z nimi zaprzyjaźnić? o wartości 699 zł 
 • Miesiąc 6 Energia pieniądz o wartości 699 zł 
 • Miesiąc 7 Wycena twórczości o wartości 699 zł 
 • Miesiąc 8 Fundamenty twórczego biznesu o wartości 699 zł 
 • Miesiąc 9 Wartościowi klienci i kolekcjonerzy o wartości 999 zł 
 • Miesiąc 10 Magia marketingu o wartości 699 zł
 • Miesiąc 11 Empatyczna sprzedaż o wartości 999 zł
 • Miesiąc 12 Prawa wszechświata o wartości 999 zł

Spotkania mastermind ze mną O WARTOŚCI Prawie 10  TYŚ ZŁ!

 • Transformujące mastermindowe spotkania na żywo na zoomie ze mną  raz w miesiącu każde spotkanie to wartość  799 zł, łącznie prawie 10.000 zł 

Wartość wszystkich materiałów na sezon 2024 / 2025 to

18,576 PLN

Wszystko to możesz mieć w

 • PAKIECIE SPEŁNIENIE za jedyne 1299 zł , w
 • PAKIECIE MIDI czyli w dwóch płatnościach po 599 zł
 • PAKIECIE START czyli w miesięcznym abonamencie za 150 zł / miesiąc.

Wybierz poniżej pakiet który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.